O nas

Cukiernię otworzyłem 3 lipca 2014 roku.

Po kilkunastu latach pracy w gastronomii, przebyciu wielu szkoleń, obserwując i poznając przeróżne techniki i rozwiązania, nadszedł czas, by całe zdobyte doświadczenie zaowocowało we własnej firmie.

Moi pracownicy charakteryzują się kreatywnością, zaangażowaniem, ciągłą chęcią rozwoju i wysoką kulturą. To wszystko sprawia, że możemy wykonać prawie każde zamówienie. Również według Twojego przepisu i pomysłu na dekorację!

Każdy uśmiech naszego klienta motywuje do dalszej pracy, rozwoju i dbania o każdy detal podczas realizacji zamówienia. Tworzymy receptury i systematycznie urozmaicamy ofertę w sklepach, abyś mógł wciąż rozkoszować się nowymi kompozycjami ciast.

Wykonujemy produkty drożdżowe, półfrancuskie, francuskie, kruche, biszkoptowe, biszkoptowo - tłuszczowe, bezowe, deserowe ze śmietaną jak również kremami.

Na każdym etapie podchodzimy indywidualnie do klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz coś tradycyjnego, czy indywidualnego i wyjątkowego produktu - skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, by spełnić Twoje marzenia!

Tomasz Janus